Apartament 4 – Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta – Gdynia Mały Kack

Drukuj ofertę

Informacje

“Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – luksusowa Willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność i doskonałą lokalizację.

Koncepcja powstała z inspiracji najlepszymi wzorcami architektury lat 30-tych XX wieku., tj. modernistycznego stylu Gdyni, który stawiał na luksus i funkcjonalność.

Biuro Architektoniczne projektując “Perłę Księcia Kiejstuta” harmonijnie wkomponowało obiekt w okoliczną niską zabudowę terenu, zachowując więź z dotychczasowymi perłami gdyńskiego modernizmu.

Czterokondygnacyjna Willa zaopatrzona jest w pięć elitarnych apartamentów o łącznej powierzchni 522m2. Każdy z apartamentów posiada komfortowy balkon, pozwalający rozkoszować się wybornym widokiem otaczającej zieleni oraz zniewalającą scenerią Zatoki Gdańskiej. Budynek wyposażony jest w niezawodne systemy instalacji, nowoczesny system wentylacji hybrydowej oraz podziemną halę garażową, z 9-oma miejscami postojowymi oraz piwnicami. Transport osób pomiędzy apartamentami a garażem ułatwi cichobieżna winda jak również klatka schodowa z okładziny z kamienia naturalnego.

“Perła Księcia Kiejstuta” – miejsce pełne harmonii, tworzone zgodnie z zasadami Feng Shui, mające na uwadze szczęście, wygodę oraz zdrowie mieszkańców.

Ciekawa bryła o opływowych kształtach znakomicie wpisuje się w pagórkowaty krajobraz Wzgórza Morenowego Gdyni i romantykę morza. Stonowana kolorystyka, biel połączona z grafitem elewacji, szklane elementy, balustrad, balkonów oraz tafle okien nadadzą Willi lekkości oraz podkreśli nowoczesność i elegancję obiektu. Potęgę otoczenia dopełnią widoki na ścianę lasu.

Willa otoczona jest starannie wykonanym ogrodem z elementami “małej architektury” i ogrodzona wysokiej jakości płotem dostosowanym do architektury budynku.

Komfort, dyskrecję, prywatność, kameralność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia system zabezpieczeń, zaopatrzony dodatkowo w całodobowy monitoring.

Status oferty
Rodzaj transakcji: 

sprzedaż

Rodzaj oferty: 

wyłączna

Rodzaj prawa: 

własność

Rynek: 

pierwotny

Lokalizacja
Województwo: 

pomorskie

Miasto: 

Gdynia

Dzielnica: 

Mały Kack

Ulica: 

Kiejstuta 10

Położenie: 
w centrum miasta
Dane nieruchomości
Typ nieruchomości: 

apartament

Powierzchnia [m2]: 

83,14

Budynek
Typ budynku: 

apartamentowiec

Ilość kondygnacji: 

4

Stan techniczny
Stan techniczny: 
wysoki standard
Cena
brutto:
1 155 646‬ zł

Zdjęcia

PlanRzut piwnicy

Mapa